Безкоштовні вебінари
(сертифікат за бажанням – 50 грн)
1. 16.03 Ігрова феєрія для учнів початкових класів. Використання
гри у НВП для розвитоку уваги, пам’яті та мислення. Відеозапис 30 хв.
2. 24.03 Організація проектної діяльності у школі на прикладі
платформи ГлобалЛаб. 30 хв
3. 31.03 ДНЗ. КУРС 6 вебінарів «Майстерня психологічного консультування
для вихователів ДНЗ та батьків» (початок о 19:00, 31.03, 16.04, 12.05, 11.06,
28.07, 20.09 Сертифікати з 2 тем — 90 грн; 3 — 120 грн; 4-х — 130 грн; 5-ти — 140 грн; 6 — 150 грн)
4. 31.03 ДНЗ Як навчити батьків справлятися з капризами та істериками.
І маніпуляціями! 45 хв (початок о 19:00)
Платні вебінари
(при реєстрації потрібно надати квитанцію про сплату.
У вартість включено сертифікат)
1. 10.03 Модульний урок у системі шкільної освіти. 60 хв. 75
грн відеозапис
2. 15.03 Позитивне мислення в освітянській діяльності: сутність,
необхідність, застосування. 45 хв. 50 грн, відеозапис
3. 17.03 Підготовка до ЗНО — як готувати «на результат». 90 хв,
математика. 75 грн відеозапис
4. 22.03 КУРС 3 вебінари «Особливості створення освітнього інклюзивного
простору в ЗНЗ» (22.03, 21.04, 19.05 по 45 хв. Платний 120 грн)
5. 22.03 Соціально-педагогічний підхід до формування дитячого
колективу в умовах інклюзивного закладу. 45 хв. Платний 50 грн
6. 23.03 Особливості організації методичної роботи з різними
групами вчителів. 60 хв (початок о 12:00) 75 грн
7. 23.03 КУРС 3 вебінари «Експрес-англійська: підготовка до ДПА
І ЗНО» (23.03, 13.04, 11.05 по 45 хв. 120 грн)
8. 23.03 Систематизація і повторення навчального матеріалу.
45 хв. 50 грн
Якщо виникли питання - звертайтесь (0952303947, 0675629868,
ehinoceya@mail.ru Антоненко Надія Олександрівна, регіональний представник ВГ «Основа» у Дніпропетровській області)
Дніпропетровщина – одна із семи областей України, в якій стартував пілотний проект «Вчителі англійської мови – агенти змін» в рамках національної програми вивчення та популяризації іноземних мов «Україна Speaking», що втілюється спільно з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «GoGlobal» за сприяння Міністерства освіти і науки України.
У рамках програми GoGlobal Регіональний центр інтенсивного навчання іноземних мов та підготовки до оцінювання рівня знань за системами міжнародних сертифікатів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара створює необхідні організаційні умови для втілення заходів, що мають поліпшити вивчення англійської мови, надати методичну допомогу вчителям середніх шкіл, підтримати їхній безперервний професійний розвиток та підвищити кваліфікацію.
145 років від дня народження Лесі Українки – (25.02.1871 – 1.08.1913), видатної української поетеси, прозаїка, драматурга, перекладача, літературного критика, громадської і культурної діячки.
"Подарувала нам надію…"
та
"На малій батьківщині Лесі Українки"
Детальніше в газеті за лютий 2016 (частина 2)
Ольга Рогожнікова, вчитель хімії СЗШ № 69 Дніпропетровська бере участь у Всеукраїнському конкурсі "Народний спікер". Переможець обласного конкурсу "Вчитель року - 2015".
З умовами конкурсу, а також із роботами інших конкурсантів можна ознайомитися за посиланням: http://geddiscovery.net/pages/umovi
Посилання на анонс вебінару. Якщо вам сподобається ідея вебінару натисніть під відео "лайк" та "поділитися". https://www.youtube.com/watch?v=MY3vK-gzY5M
З болем та сумом повідомляємо
про передчасну смерть заступника
керівника з господарської роботи
КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»
Володимира Івановича ПЕЛЕПЕНЧЕНКА
Висококваліфікований фахівець, здібний організатор, ініціативний, принциповий та вимогливий керівник, відповідальний, доброзичливий, завжди готовий допомогти – таким його знали та шанували колеги, близькі та друзі – всі ті, кому довелось спілкуватись і працювати з Володимиром Івановичем.
У ці невимовно важкі для колег, рідних і близьких покійного дні ми поділяємо почуття глибокого суму та невимовної скорботи від непоправної, тяжкої втрати. Світлий, добрий спомин про Володимира Івановича Пелепенченка назавжди залишиться в серцях усіх, хто працював із ним, хто знав, любив та поважав цю гідну Людину.
Колектив ДОІППО
Увага конкурс!
Безпечний Інтеренет!
До участі у V конкурсі GEG Ukraine "Безпечний" запрошуються вчителі, викладачі, студенти педагогічних закладів, які є учасниками спільноти Навчаємося з Google.
Головна конкурсна робота - це розробка завдання, що націлене на формування в учнів безпечної поведінки в інтернеті.
Назва конкурсу: Безпечний
Місце події: Україна
Терміни: 15-30 січня.
Вибір переможця: 31 січня - 1 лютого.
Оголошення переможця: - 2 лютого.
Взяти участь у конкурсі може вчитель, викладач або студент педагогічного навчального закладу, учасник спільноти Навчаємося з Google.
Для участі у конкурсі: Читати далі
Увага! Матеріали вебінару ДОІППО
для вчителів математики
5 січня 2016 року відбувся вебінар для вчителів математики «Особливості тематики завдань третього етапу математичних олімпіад та стратегії експрес-підготовки». Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням http://webconnect.dp.ua/p7cfno4h9y9/
Перший проректор
ДОІППО
Володимир Долгополий;
Методист лабораторії виховних технологій
ДОІППО
Жанна Крижановська
Вебінар КМО вчителів хімії
Про проведення вебінару КМО вчителів хімії, творчо працюючих вчителів хімії, методистів, які відповідають за викладання природничо-математичних дисциплін
Відповідно до плану роботи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти кафедрою природничо-математичної освіти 27 січня 2016 року на базі КВНЗ «ДОІППО» (вул.Свердлова, 70) проводить вебінар керівників методичних об’єднань вчителів хімії, творчо працюючих вчителів хімії, методистів, які відповідають за викладання природничо-математичних дисциплін, на тему: Інструктивно-методична нарада про особливості проведення практичного туру ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.
Ліна Костенко
СВЯТ-ВЕЧІР
Мороз малює у віконці.
Узваром дихає кутя.
І Мати Божа на іконці
у хустку кутає дитя.
Побудь дитиною, синочку.
Твоє дитинство золоте.
Ще вітер віє у терночку
і дерево на хрест росте.
Ще час не сплинув за водою.
Ще Юда спить у сповитку.
Он гурт з різдвяною звіздою
уже на ближньому кутку.
Поколядують і засіють.
Ще, може, буде і життя.
Ти на Голгофі вже Месія,
а на руках іще дитя.
Новорічне
привітання
Президента України
Дорогі,
рідні українці!
П’ятнадцятий рік ХХІ століття відходить в історію.
Ми вистояли й зберегли країну. Стали не лише старшими, але й мудрішими та сильнішими… А головне – ще більш єдиними як народ, Український народ.
І як ніколи сильно відчуваємо плече один одного, биття сердець і навіть хід думок. Мир і спокій, свобода і незалежність, добробут та єдність – ось головні прагнення кожного українця.
І за те, що сьогоднішнє свято стало можливим, уклонімося насамперед славним українським воїнам. Тим, хто зараз не за теплим святковим столом, а в холодному зимовому окопі. Хто не з келихом у руці, а з автоматом напоготові.
Героям – слава!
Якщо спільними зусиллями наших Збройних Сил, волонтерів, працівників «оборонки», дипломатів і міжнародних партнерів унеможливимо повномасштабний наступ Росії…; коли не дамо зовнішньому ворогу підірвати нас зсередини політичними чварами, то наступного року кожний з нас зможе сказати: найгірше – позаду.
І символічно, що саме напередодні свят ми вибороли кілька важливих рішень Євросоюзу. Наступного року впаде паперова завіса між Україною та Євросоюзом. Громадяни нашої держави зможуть вільно відвідувати Європу як у справах, так і для відпочинку, гуманітарного обміну.
Рух цією дорогою обов’язково має бути двостороннім.
Об’єднання з Європою потребує подолання корупції. Всі передумови для такої боротьби ми вже забезпечили. Відкрили принципово нові й політично незалежні антикорупційні органи. До них за конкурсом прийшли люди з новими цінностями. Прийшли, щоб працювати під пильним наглядом громадянського суспільства…
З першого січня починає діяти поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з Євросоюзом. За кілька років ми компенсуємо колосальні збитки, яких завдала Україні Росія. Адже закриття Москвою ринків для українських товарів і українських виробників, потужна економічна агресія – ще одна складова гібридної війни проти нас.
Не взяли військовим штурмом – намагаються задушити економічно та підірвати соціально. Але нічого у них не вийде!
Дорогі українці!
У майбутнє ми дивимося з надією та оптимізмом.
Я бажаю, щоб в здоров’ю,
В мирі, з братньою любов’ю,
Відтепер ішов нам час.
Щирій праці Бог поможе!
Дай вам Боже все, що гоже!
Ці слова Івана Франка не залишають сумніву, що все у нас буде добре!
Україна буде європейською, сильною, єдиною!
З Новим роком!
Миру, щастя й достатку!
Слава Україні!
Дорогі колеги
освітяни і науковці!
Вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Насичений яскравими подіями та складними випробуваннями був для нас 2015 рік. Нашою головною метою було забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного українського громадянина. На це ми спрямовували наші зусилля.
У році, що минає, прийнято Закон України «Про наукову та науково-технічну діяльність», яким реально створюються нові можливості для розвитку вітчизняної науки. Ратифікована Угода про асоційоване членство у програмі ЄС «Горизонт 2020» відкриває доступ до фінансування інноваційних наукових проектів та розробок для українських університетів і наукових установ. Триває імплементація Закону «Про вищу освіту», завдяки якому реалізуються нові принципи в управлінні вищої освіти – автономія та прозорість діяльності університетів.
Від нового року ми завжди очікуємо змін на краще. І вони обов'язково будуть, бо для них створені необхідні умови. Завершується робота над законопроектами «Про освіту» і «Про професійну освіту».
Освітня реформа – одне із пріоритетних завдань Уряду на 2016 рік. Саме вона покликана створити для усіх українських дітей рівний доступ до якісної освіти, а запорукою цьому має стати реформа середньої освіти. Шлях змін ніколи не буває простим, але головне, що ми разом – вчителі й учні, батьки, студенти й викладачі, науковці – йдемо до спільної мети – будуємо європейське майбутнє нашої держави.
Освіта завжди знаходиться в центрі уваги громадянського суспільства, і ми були і надалі будемо відкриті до діалогу з громадськістю. Тож дякую усім, хто не залишився байдужим до долі освіти і науки в Україні, усім, хто вніс свою частку знань та досвіду в нашу спільну справу!
У Новому році бажаю миру та успіхів! Нехай 2016 рік щедро наділить нас усіх оптимізмом, натхненням, наполегливістю у досягненні поставлених цілей!
З повагою,
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт
Привітання з новорічними святами від голови Дніпропетровської облдержадміністрації Валентина Резніченка
Дорогі земляки!
Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!
Ми всі підбиваємо підсумки року, що минає. 2015-й увійде в історію країни як рік нових починань, нескореності та незламності України. Він був плідним на реформи, прогресивні ініціативи та інновації. Дніпропетровщина впевнено крокує у майбутнє, і 2016 рік стане гідним продовженням розпочатих справ.
Нехай наступний рік принесе кожному мешканцю області благополуччя та щастя, Дніпропетровщині – нові звершення та процвітання, всій Україні – мир і спокій. Нехай кожне добре бажання, загадане в казкову новорічну та різдвяну ніч, здійсниться.
Міцного здоров’я, любові та родинного тепла.
З найкращими побажаннями
Голова облдержадміністрації Валентин Резніченко
Від усього серця вітаю Вас і Ваших рідних з Новим 2016 роком та Різдвом Христовим!
Щиро бажаю, щоб прийдешній рік був для Вас і Ваших рідних багатим на здоров’я і щедрим на добро, мирним, світлим та щасливим, а Різдво нехай наповнить Ваші серця любов’ю, вірою та надією на здійснення Ваших мрій і сподівань!
Нехай завжди Вас зігріває тепло рідних та близьких людей, а у Ваших домівках оселяться взаєморозуміння, добро, любов і затишок !
З повагою,
директор департаменту освіти і науки ОДА Олексій Полторацький
Увага! Вебінари!
Для вчителів математики
5 січня 2016 року о 11-30 відбудеться вебінар для вчителів математики «Особливості тематики завдань третього етапу математичних олімпіад та стратегії експрес-підготовки».
Для вчителів української мови і літератури
12 січня 2016 року о 15 годині кафедра гуманітарної освіти ДОІППО запрошує вас долучитися до вебінару на тему: «Формування українськомовної творчої особистості засобами рідного слова на уроках та в позакласній роботі».
З 20 грудня 2015 року розпочалась реєстрація учасників
VI конкурсу на кращий веб-сайт закладу освіти
у наступних номінаціях:
Веб-сайти міських шкіл
Веб-сайти сільських шкіл (сільські школи та школи селищ міського типу)
Веб-сайти дошкільних закладів
Веб-сайти позашкільних закладів (будинки дітей та юнацтва, художні, музичні, мовні школи, курси, тощо)
Веб-сайти навчальних закладів професійно-технічної освіти (коледжі, технікуми, ПТУ та прирівняні до них навчальні заклади).
Конкурс проводиться Інтернет Асоціацією України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою поширення інформаційних технологій у навчальний процес та забезпечення новими зручними інструментами взаємодії всіх його учасників – учнів, батьків, учителів,та адміністрації навчальних закладів, стимулювання ініціативи у цій сфері, акцентування про діяльність навчальних закладів України засобами Інтернету.
Головними критеріями для оцінювання є змістове наповнення веб-сайтів, зручність їх використання, забезпечення можливості участі всіх учасників навчального процесу у діяльності закладів освіти, послуги, що надаються сайтах. Кожний сайт оцінюється за показниками в категоріях: контент, зручність, динаміка, дизайн та технічні показники.
Додатково веб-сайти оцінюються в номінації «Вебометричний рейтинг».
Учасники конкурсу мають заповнити анкету за адресою http://goo.gl/forms/1lGXmq8YNM та надіслати сканкопію заявки на участь у конкурсі на електронну адресу Оргкомітету contest@inau.ua до 15 лютого 2016 року.
Попередня оцінка веб-сайтів здійснюється на основі вебометричного рейтингу.
Розгляд заявок членами журі здійснюється до 15 березня 2016 року.
Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців і нагородженням їх цінними призами відбудеться у останній тиждень березня 2016 року (під час весняних шкільних канікул).
Більш детальну інформацію про умови Конкурсу можна знайти за посиланням http://inau.org.ua/projects.phtml