Уряд Республіки Польща надає гранти
на навчання, стажування для українських студентів та аспірантів
у вищих навчальних закладах Польщі

 

Відповідно до Статті 2 чинної Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністром національної освіти Республіка Польща польська сторона готова прийняти українських студентів та аспірантів на навчання та стажування до вищих навчальних закладів (мова навчання – польська):

До 2 осіб на навчання на ступінь магістра (5-річна програма «бакалавр+магістр» з можливою 1-річною мовною підготовкою до навчання)

До 10 осіб на часткове/семестрове навчання (бакалаврські програми, другий семестр навчального року)

До 3 осіб на навчання (стажування) до аспірантури

Республіка Польща забезпечить українських громадян:

Безкоштовним навчанням

Необхідним медичним обслуговуванням

Безкоштовним проживання у гуртожитку (лише за наявності місць у гуртожитках начальних закладів Республіки Польща)

Пріоритетні спеціальності на 2015-2016 навчальний рік (для отримання ступеню магістра): природничі науки, хімічна технологія та інженерія, фізико-математичні науки, системні науки та кібернетика, автоматика та управління, інформатика та обчислювальна техніка, розробка корисних копалин, сільське господарство і лісництво.

Пріоритетні спеціальності на 2015-2016 навчальний рік (часткове/семестрове навчання на бакалаврських програмах): гуманітарні науки (перевагу буде надано кандидатам зі знанням польської мови)

Пріоритетні спеціальності на 2015-2016 навчальний рік (стажування в аспірантурі): усі (крім медицини)

МОН України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматах (паперовий пакет документів повинен бути у 2-х примірниках: 1 пакет оригінальних документів та 1 пакет копій (копії завіряти непотрібно).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України,

Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції

Детальніше

14 травня – прес-конференція
щодо результатів ЗНО
з української мови і літератури

14 травня 2015 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука на тему «Про результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури».
Місце проведення заходу: проспект Перемоги, 10; Міністерство освіти і науки України.
Початок заходу: 14:00.
Акредитація ЗМІ за телефоном: 481-32-62.

__________________________________________

 

Редакція газети "Джерело"
вітає із Днем матері!

 

_____________________________________________________________

Фахова предметна та апеляційна комісії УЦОЯО 
ухвалили рішення щодо спірних питань тесту ЗНО 

Завдання тесту ЗНО з української мови 

№№ 29-31 будуть оцінені в 1 бал

Деталі

_____________________________________________________

 Рекомендації з відзначення 8-9 травня

Міністерство освіти і науки України рекомендує всім навчальним закладам країни 8 травня 2015 року провести заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі, а 9 травня організувати покладання квітів до меморіалів Слави. Про це йдеться у відповідному листі МОН, що направлений на адреси департаментів освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій.

  Скачати Лист МОН № 1/9-211
"Про відзначення
 Скачати сценарій                                 Дня пам’яті та примирення
і Дня Перемоги
над нацизмом у Європі"

Читати Лист МОН № 1/9-211

Для підготовки свята «Останній дзвоник»
пропонуємо наступні посилання з прикладами сценаріїв:

http://klasnaocinka.com.ua/ru/article/stsenarii-svyata-ostannogo-dzvonika.html
http://klasnaocinka.com.ua/ru/article/stsenarii-ostannogo-dzvonika.html
http://poradumo.pp.ua/scenariyi/862-ostanny-dzvnok-scenary-ostannogo-dzvonika.html
http://www.slideshare.net/Psariova/2-2013-24010194
http://szenki.in.ua/index.php/scenarii/stsenarii-do-sviata-ostannoho-dzvonyka/728-proshchai-shkolo-sviato-ostannoho-dzvonyka
http://szenki.in.ua/index.php/scenarii/stsenarii-do-sviata-ostannoho-dzvonyka/327-vystup-dyrektora-shkoly-na-sviati-ostannoho-dzvonyka

Розпочався прийом заявок для участі
в освітньо-культурному проекті
«Рідний край у словах і барвах»

Прийом заявок для участі в освітньо-культурному проекті «Рідний край у словах і барвах» триватиме до 31 травня 2015 року.

Засновником проекту є Дніпропетровська міська рада, співорганізатором – Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Дніпропетровська центральна міська бібліотека.

Деталі на http://gorod.dp.ua/news/102368

Вітаємо із Великим Днем Христового воскресіння! Нехай світло радості й миру Божого буде у ваших серцях, у ваших родинах і в нашій Україні!  Запрошуємо на відкритий урок "Воскресіння Христове. Великдень" на шпальтах газети "Джерело" Квітень 2015

17 вересня 2014 року культурна громадськість України відзначила 150-річний ювілей М.М. Коцюбинського - письменника, суспільного діяча, етнографа. 

Віртуальна панорама музею Михайла Коцюбинського у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.Коцюбинського за наступним посиланням: http://library.vspu.edu.ua/ilustr/muzej_kocubinskogo/index.html

http://library.vspu.edu.ua/ilustr/muzej_kocubinskogo/index.html

 23 жовтня 2014 року о 13:55 на Дніпропетровщині пролунає учбова сирена 

До уваги жителів та гостей Дніпропетровської області! 23 жовтня 2014 року 
о 13 годині 55 хвилин буде проведена перевірка централізованої системи оповіщення населення із включенням електросирен та передачею мовного повідомлення в ефірних засобах масової інформації.

Почувши сирену, зберігайте спокій – вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує! Ввімкніть радіо або телевізор, уважно прослухайте мовне повідомлення сигналу «Увага всім» і дійте відповідно з отриманою інформацією. Сповістіть про це сусідів, особливо людей похилого віку.

ПАМ’ЯТКА

про порядок оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та воєнного характеру, а також укриття в захисних спорудах

ОПОВІЩЕННЯ

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного мовлення (через квартири і зовнішні гучномовці), а також через мережі радіомовних станцій і телебачення, пересувні автомобілі, оснащені гучномовцями.

Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби.

ЗАПАМЯТАЙТЕ! СИРЕНА І ПЕРЕРИВІСТІ ГУДКИ ІНШИХ СИГНАЛЬНИХ ЗАСОБІВ ОЗНАЧАЮТЬ СИГНАЛ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ - «УВАГА ВСІМ !».

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій.

На кожний випадок надзвичайних ситуацій підготовлено варіанти повідомлень на можливі надзвичайні ситуації.

Після подачі звукових сигналів (сирени, гудки тощо) передається мовна інформація про надзвичайну ситуацію.

Прослухавши повідомлення кожний громадянин повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками.

ПОВІДОМЛЕННЯ ВКЛЮЧАЄ: інформацію про надзвичайну ситуацію, місце і час виникнення надзвичайної ситуації, територію (райони, масиви, вулиці, будинки тощо), яка потрапляє в осередки (зони) ураження, порядок дій при надзвичайних ситуаціях, інша інформація.

КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН, який знаходиться на роботі, повинен виконувати всі розпорядження керівника цивільного захисту суб’єкта господарської діяльності у відповідності з планом цивільного захисту, а також приймати участь у проведенні аварійно-рятувальних робіт у складі формувань або за вказівками органів управління цивільного захисту.

ЯКЩО ГРОМАДЯНИН ЗНАХОДИТЬСЯ ВДОМА, при виникненні надзвичайних ситуацій, він повинен:

тримати вдома постійно включеними радіоприймач та телевізор для того, щоб слухати розпорядження і вказівки центральних та місцевих органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів з питань надзвичайних ситуацій;

повідомити про отриману інформацію сусідів;

постійно тримати при собі засоби індивідуального захисту, а також медичну аптечку, документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтво про народження дітей, пенсійне посвідчення, трудову книжку та інше), гроші, засоби зв’язку, предмети особистої гігієни, запас їжі та води;

провести у квартирі (домі) протипожежні профілактичні заходи (виключити газ, водопостачання, електропостачання та інше), підвищити захисні властивості квартири: зачинити вікна, ущільнити їх;

знати місце найближчого укриття (підвальне приміщення, паркінг тощо), де можна укритися.

ЯКЩО СИГНАЛ ЗАСТАВ ВАС У ТРАНСПОРТІ, ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ (магазині, театрі, на ринку тощо) необхідно уважно і спокійно вислухати повідомлення, визначитись, де поблизу знаходиться укриття і, як найшвидше добратися і укритися в ньому, а якщо є час, якнайшвидше добратися до дому і діяти у відповідності з отриманими вказівками.

АДРЕСУ ВАШОГО УКРИТТЯ ЗА МІСЦЕМ ПРОЖИВАННЯ ВИ МОЖЕТЕ УТОЧНИТИ У ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИХ КОНТОРАХ.

Департамент взаємодії з правоохоронними органами,

цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації


 

 

Cемінар-практикум молодих вчителів

Кафедра природничої освіти ДОІППО

про проведення обласного постійно діючого семінару-практикуму молодих вчителів природничо-математичного циклу предметів та трудового навчання

Тема. Післядипломний професійний розвиток педагогів природничо-математичного циклу предметів в інноваційної діяльності.

РЕКОМЕНДОВАНА ЛІТЕРАТУРА

1. Закон. Державна національна програма «Освіта» (Державна національна програма „Освіта" („Україна ХХІ століття") Стратегічні завдання реформування освіти в Українській державі, 17.03.2012, С. 1-6.

2. Кабінет Міністрів України. Постанова «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» від 23 листопада 2011 р. № 1392 Київ. 

3.Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження державної цільової соціальної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2016 року». від 13.04.2011р. № 561

4. Зламанюк Л.М. Професійна компетентність – складова педагогічної майстерності вчителя у процесі викладання природничо-наукових дисциплін//Нива знань. – 2009.- № 4. – С 9-11.

5.Зламанюк Л.М. Інтерактивні техніки як засіб розвитку самостійного творчого мислення учнів//Біологія і хімія в сучасній школі. - 2012. - № 5. – С.14-16.

6.  Зламанюк Л.М. Мотивація до навчання як умова розвитку творчого мислення учнів різних вікових груп//Біологія і хімія в сучасній школі. - 2013. - № 4. – С.16-18.

7.Зотов Ю. Б. Организация современного урока. — M., 2009 — С. 51-54.

8.Лозова В.І., Троцко Г.В. Теоретичні основи виховання та навчання. Хар.держ.пед.унів. ім..Г.С.Сковороди.- Харків: ОВС, 2002.

9.Методики використання технологій проектування особистісно-розвивального змісту. Посібник. – К.: Інформаційні системи, 2009. – 128 с.

10.Педагогічний пошук / За ред. В.Ф. Беха. — К., 2009.

39. Попова О. В. Основи педагогічної інноватики : навч. посіб. /О. В. Попова, Г.Ф. Пономарьова, Л. О. Петриченко. – Харків, 2009. – 192 с.

11.Сторубльов О. І. Педагогічна майстерність, активні методи навчання та методична робота у навчальних закладах / О. І. Сторубльов. – К. : Логос, 2009. – 203 с.

12.Хуторской А.В. Инновационный аспект компетентностного подхода в образовании // Научное наследие Т.И.Шамовой и его влияние на решение актуальных проблем современного образования. Сборник статей : В 2 т. Т.1. - М., 2011. - С. 79-83.

13. Харламов И. Ф. Педагогика ХХІ столетия/ И. Ф. Харламов. – Санкт-Петербург., 2004.

Газеті "Джерело" у грудні 2013 р. виповнилося 20 років

Наш ювілей - Привітання, історія видання, колективи різних років, літературна сторінка, фотокалейдоскоп тощо Грудень 2013

Кращі 3D музеї навчальних закладів

 

За ініціативи облдержадміністрації
 у квітні 2013 року
в області почався конкурс
на кращу музейну 3D експозицію.

Переможцями визнано 21 тривимірну експозицію шкіл та професійних училищ Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Синельниківського, Петропавлівського, Нікопольського, Криворізького, Царичанського та Софіївського районів.

Переглянути тривимірні експозиції музеїв-переможців можна за наступними посиланнями:

http://nvk139.dnepredu.com/uk/site/3d-podorozh.html,

 

http://samaracdtut.klasna.com/uk/site/3d-podorozh.html,

http://school35.dnepredu.com/uk/site/3d-podorozh.html,

http://kzoszch45.dnepredu.com/uk/site/3d-podorozh.html,

http://planetaschastya.dp.ua/,

http://30shcool.klasna.com/uk/site/3d-podorozh.html,

http://krnzr.dnepredu.com,

http://kr_school43.dnepredu.com/uk/site/muzeina-kimnata.

html, http://kzsh84.dnepredu.com,

http://loz1.dnepredu.com/uk/site/3d-podorozh.html,

http://horoshpetr.dnepredu.com/uk/site/3d-podorozh.html,

http://shevshool.dnepredu.com/uk/site/3d-podorozh.html,

http://ordovka2011.klasna.com/uk/site/muzei.html,

http://babaykzosh.klasna.com/, https://vpu-75.narod.ru/index/3d_panorama_muzeju/0-87,

https://kpdml.freevar.com/Рanorama.htmi,

https://www.dermandar.com/p/eEgYgg/5,

https://ptu-6.hol.es/3D,

https://megaswf.com/file/2608009,

https://www.zplel.ucoz.ru.

Інформація про конкурс у повному обсязі надрукована у № 45-48 (грудень 2013) стор. 12.

 

 

 

 

 

 

 

Новини                                                                 1 2 3 4 5