"Джерело"

 

Обласну педагогічну газету «Джерело» створено 13 грудня 1993 року.

 

Видання здійснює інформаційне забезпечення реалізації внутрішньої політики України, діяльності Дніпропетровської обласної державної адміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Дніпровської академії неперервної освіти, первинної профспілкової організації Академії.

 

Основні завдання: підготовка чергових і тематичних випусків, публікація матеріалів конференцій, з’їздів, методичних матеріалів; висвітлення пріоритетних напрямків роботи освітянської галузі регіону, зворотний зв’язок через пресу.

 

До роботи залучаються висококваліфіковані педагоги, вихователі, вчені, керівники закладів, управлінь та відділів освіти облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів.

 

Члени редакції готують матеріали зі сфери діяльності облдержадміністрації, департаменту, Академії, профспілки, закладів освіти області; беруть участь у засіданнях, колегіях, нарадах, брифінгах, прес-конференціях тощо; зацікавлюють і навчають учнівську молодь та освітян працювати в журналістській сфері, володіти словом; входять до складу організаційних комітетів з різних заходів і журі олімпіад; презентують газету в засобах масової інформації та закладах освіти, установах.

 

На шпальтах газети «Джерело» відтворюються процеси розвитку й модернізації регіональної системи освіти. Багато уваги приділяється висвітленню діяльності талановитих педагогів Придніпров’я. Друкуються в газеті матеріали про культурні скарби краю, визначні події та видатні постаті минулого і сьогодення, творчі доробки вчителів та учнів, педагогічні роздуми, актуальні інтерв’ю, репортажі, розробки уроків, оригінальні сценарії тощо.

 

«Джерело» співпрацює з органами влади і громадськими організаціями, підтримує зв’язки з творчими спілками, музеями. Плідне партнерство поєднує газету з більшістю навчальних закладів області: школами, закладами професійної (професійно-технічної) освіти, коледжами, закладами вищої освіти.

 

Газета висвітлює всі напрямки діяльності освітянської галузі Дніпропетровщини.

 

Засновник обласної педагогiчної газети «Джерело» –
Первинна профспілкова організація
КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти»
Дніпропетровської обласної ради»