Увага! Вийшов вересневий номер газети.  

                        Завантажити

До 25-річчя Незалежності України

Завідувачам районних (міських) методичних (інформаційно-методичних) кабінетів (центрів)

Вельмишановні колеги!

Видавнича група «Основа» — загальновизнаний лідер на ринку науково-методичної літератури й педагогічної преси, досвідчений експерт з питань педагогіки, психології й виховання 23 серпня 2016 року провела унікальний літературно-мистецький флешмоб «ВІДСТОЮЄМО НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. 2014-2016 роки. ФЛЕШМОБ: ЧИТАННЯ. СПОВІДІ. СВІДЧЕННЯ», який об’єднав тисячі небайдужих освітян й усіх активних громадян нашої країни та української діаспори.

Основою флешмобу є читання літературних творів, у яких висвітлені трагічні події двох останніх років, — книги Сергія Лойка «Аеропорт» і судді-снайпера Олександра Мамалуя «Фронтовые зарисовки». Між читанням літературних творів 24-ма читцями з усіх областей України та зарубіжжя, подані спеціальні сюжети, які записані із педагогами та волонтерами, кіборгами та іншими учасниками бойових дій, політиками та громадськими діячами.

Подію підтримали та взяли участь у читанні — письменник, поет та волонтер Сергій Жадан, військовий фотокореспондент та письменник Сергій Лойко, Герой України Євген Межевікін, командир 92-ї бригади Віктор Ніколюк, суддя-снайпер Олександр Мамалуй, співак, волонтер Борис Севастьянов, відомі блогери та лідери суспільної думки Олена Степова та Дмитро Чекалкин (Україна), Олег Пономарь (Канада), Олександр Снідалов (Нідерланди), Володимир Павлюк (США), історик Валентина Курилів (Торонто), старша викладачка Херсонської академії неперервної освіти Людмила Марецька, методистка Полтавського ОІППО Валентина

Чирка, учитель-волонтер Сергій Марущенко, удова бійця АТО, учителька математики Валентина Федоряка, співзасновниця благодійного фонду «Станція Харків» Юлія Піменова (Бджілка), настоятель храму святого Іоана Богослова (УПЦ Київського патріархату), протоієрей, отець Віктор Маринчак та інші.

Учителі можуть брати у вільне використання актуальні відеофрагменти, інтерв’ю з волонтерами, розповіді бійців, прослуховувати аудіозаписи вищезгаданих книг.

Матеріали флешмобу можна використовувати під час проведення Першого уроку, який присвячений 25-річчю Незалежності України, виховних та позакласних заходів до Дня захисника України, Дня Гідності та Свободи, Дня Збройних сил України, Дня пам’яті «Небесної сотні», Міжнародного Дня волонтера та інших.

Детальну програму флешмобу з інструкцією для швидкого пошуку необхідних фрагментів розміщено у прикріпленому файлі.

Вільний доступ до всіх матеріалів — за посиланням http://teacherjournal.in.ua/promo/Fl_mob/

Просимо сприяти поширенню інформації про зазначені матеріали серед педагогів і розмістити посилання на ці матеріали на сайті відділу (управління) освіти.

Упевнені, що щемливі спогади тих, хто відстоює незалежність України сьогодні, стануть у пригоді вихователям, класним керівникам, класоводам, учителям-предметникам і знайдуть відгук у серцях учнів.

 

 З повагою

               директор Видавничої групи «Основа» І.І. Гришина

Сценарій до 25-річчя Незалежності України

 

Жанна КРИЖАНОВСЬКА, методист лабораторії
виховних технологій та культури здоров’я

 

 

«Над нами
дужі крила України!»

 

 

МЕТА. Виховання гордості за свій народ, Батьківщину, яка стала на шлях розбудови самодостатньої європейської держави з високими демократичними і духовними цінностями; формування активної громадянської позиції та усвідомлення своєї співпричетності до державотворчих процесів.

 

/Сцена святкової зали по центру прикрашена великим плакатом із зображенням матері-України в національному вбранні, яка тримає над головою синьо-жовту стрічку з написом «25-річчя незалежності України». На сцені встановлено державні символи: Прапор України і Герб України. На стінах естетично оформлені плакати зі словами: «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину» (В. Симоненко), «Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі!» (Олександр Олесь), «Всім серцем любіть Україну свою, і вічні ми будемо з нею» (В. Сосюра), «Народ мій є! Народ мій завжди буде!» (В. Симоненко) та ін.

 

Читати далі у прикріпленому файлі:

25-річчю Незалежності України присвячується

 

 

Сучасні технології навчання із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини

        Упродовж 2015-2016 навчального року методична рада Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» розглянула і схвалила для подальшого використання в закладах освіти 187 методичних розробок, програм з досвіду роботи кращих фахівців області, з яких 148 – претенденти на присвоєння педагогічних звань «Учитель-методист».

Для пропаганди передового педагогічного досвіду серед освітян прийнято рішення щодо публікації кращих наробок в обласних педагогічних виданнях під рубрикою: «Сучасні технології навчання із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини»

 

В.Г. ДОЛГОПОЛИЙ, перший проректор КВНЗ «ДОІППО»,
заслужений учитель України

  

Спецвипуск № 1 "Природничо-математичний цикл":

 

Цілий файл (28 Мбайт)     -      Завантажити

або у 5-ти частинах            -      Завантажити

 

Спецвипуск № 2

"Гуманітарний та художньо-естетичний цикли": 

 

Цілий файл (16 Мбайт)     -      Завантажити

або у 2-х частинах              -      Завантажити

 

Спецвипуск № 3

"Початковий, позашкільний та корекційний цикли": 

 

Цілий файл (39 Мбайт)     -      Завантажити

або у 8-х частинах              -      Завантажити

 

Спецвипуск № 4 "Дошкільний цикл": 

 

Цілий файл (36 Мбайт)     -      Завантажити

або у 5-ти частинах            -      Завантажити

 

Усі 4 спецвипуски є на: http://www.ex.ua/714951317147