2022

До уваги бібліотекарів, вчителів, батьків,
усіх зацікавлених презентуємо нове видання Дніпровської академії неперервної освіти!

      На допомогу вчителю Комунальним закладом вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» за сприяння Міністерства освіти і науки України, департамента освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Комунального закладу культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова», Комунального закладу культури «Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей» та Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України випущено методичний посібник «Мистецтво сценічного слова» (Серія «Учитель: advanced level»).

      Це МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ з питання викладання навчальної дисципліни «Мистецтво» (Театр, Музика) у 5 та 6 класі Нової української школи.

Редакційна колегія:
- Віктор Сиченко, доктор наук з державного управління, професор, ректор КЗВО «Дніпровська
академія неперервної освіти» ДОР»;
- Іван Безена, кандидат філософських наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарної освіти Академі;
- Еліна Заржицька, методист НМЛ Академії;
- Галина Зігмонт, методист НМЛ базових дисциплін Академії.

 

Завантажити

2017

Увага!
Вийшла нова збірка КВНЗ "ДОІППО"!

     Протягом 2016-2017 навчального року методична рада Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» розглянула і схвалила для подальшого використання в закладах освіти 154 методичні розробки, програм з досвіду роботи кращих фахівців області, з яких 151 – претенденти на отримання педагогічних звань «учитель-методист», «вихователь-методист», «практичний психолог-методист», «керівник гуртка-методист».

    Для популяризації передового педагогічного досвіду серед освітян ухвалено рішення щодо публікації кращих напрацювань в обласних педагогічних виданнях під рубрикою: «Сучасні технології навчання. Із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини – 2017».

 Володимир ДОЛГОПОЛИЙ, перший проректор КВНЗ «ДОІППО», заслужений учитель України

 

Спецвипуск № 1

"Природничо-математичний цикл":

Завантажити

Спецвипуск № 2

"Гуманітарний та художньо-естетичний цикли": 

   Завантажити

Спецвипуск № 3

"Початковий, позашкільний та корекційний цикли": 

    Завантажити

Спецвипуск № 4 

"Дошкільний цикл": 

    Завантажити


Увага!
Вийшов новий посібник!

  Посібник «Кадровий потенціал педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів області в контексті нових стандартів освіти» підготували працівники навчально-методичної лабораторії технологій освітнього менеджменту кафедри освітнього менеджменту КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» на підставі статистичних даних, отриманих від органів управління освітою області, за сприяння редакції газети «Джерело».

 

    Видання адресоване працівникам органів управління освітою, методичних служб, керівникам загальноосвітніх навчальних закладів для використання у практичній діяльності.

 

Завантажити


2016

25-річчю Незалежності України присвячується

 

 

Сучасні технології навчання.

Із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини

 

Упродовж 2015-2016 навчального року методична рада Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» розглянула і схвалила для подальшого використання в закладах освіти 187 методичних розробок, програм з досвіду роботи кращих фахівців області, з яких 148 – претенденти на присвоєння педагогічних звань «Учитель-методист».

Для пропаганди передового педагогічного досвіду серед освітян прийнято рішення щодо публікації кращих наробок в обласних педагогічних виданнях під рубрикою: «Сучасні технології навчання. Із скарбнички досягнень педагогів Дніпропетровщини»

 

В.Г. ДОЛГОПОЛИЙ, перший проректор КВНЗ «ДОІППО»,

заслужений учитель України

 

  

Спецвипуск № 1 "Природничо-математичний цикл":

Завантажити (28 Мбайт)

 

Спецвипуск № 2

"Гуманітарний та художньо-естетичний цикли": 

Завантажити (16 Мбайт)

 

Спецвипуск № 3

"Початковий, позашкільний та корекційний цикли": 

 

Завантажити (39 Мбайт)

 

Спецвипуск № 4 "Дошкільний цикл": 

 Завантажити (36 Мбайт)