Увага! Матеріали вебінару ДОІППО 
для вчителів математики

 

 5 січня 2016 року відбувся вебінар для вчителів математики «Особливості тематики завдань третього етапу математичних олімпіад та стратегії експрес-підготовки». Із записом вебінару можна ознайомитись за посиланням http://webconnect.dp.ua/p7cfno4h9y9/

Увага! Вебінари ДОІППО!

 

Для вчителів математики

5 січня 2016 року о 11-30 відбудеться вебінар для вчителів математики «Особливості тематики завдань третього етапу математичних олімпіад та стратегії експрес-підготовки».

Будуть розглянуті задачі модельного варіанту третього туру (демоверсії), показано, як використовувати запропоновані джерела для підготовки до розв’язування задач відповідних типів. Значну увагу буде приділено комбінаторним та теоретико-числовим задачам. Будуть обговорені деякі питання проведення олімпіади в два тури та особливості підготовки учнів до них.

Заняття проводить доцент кафедри природничо-математичної освіти КВНЗ «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» В.К. Кірман.

Режим доступу: http://webconnect.dp.ua/webinar1/

Для участі у вебінарі просимо зайти за вказаним посиланням і в рядку «Ім’я» вказати прізвище, ім’я учасника та назву закладу (організації).

Для вчителів української мови і літератури

Шановні філологи, учителі української мови і літератури; методисти, які відповідають за викладання гуманітарних дисциплін!

12 січня 2016 року о 15 годині кафедра гуманітарної освіти ДОІППО запрошує вас долучитися до вебінару на тему: «Формування українськомовної творчої особистості засобами рідного слова на уроках та в позакласній роботі». Вестимуть вебінар працівники кафедри: Сергієнко Антоніна Антонівна, завідувач кафедри гуманітарної освіти, кандидат педагогічних наук, та Дев’ятко Наталія Володимирівна, доцент кафедри, кандидат філософських наук, член Національної спілки письменників України.

Будуть розглянуті актуальні проблеми сьогоднішньої філологічної освіти; акцентуватиметься увага на тому, як засобами навчального матеріалу формувати необхідні ключові компетентності, як розвивати творчі здібності школярів, готувати до олімпіад, змагань, конкурсів.

Ведучі відповідатимуть на ваші запитання, намагатимуться вирішити проблеми, які з’являються під час проведення уроків, планування позакласних заходів, організації конкурсів.

Режим доступу:http://webconnect.dp.ua/webinar1/

Для участі у вебінарі просимо зайти за вказаним посиланням у день і час проведення вебінару і в рядку «Ім’я» указати прізвище, ім’я учасника та назву закладу (організації).

Закликаємо до співпраці!